EANM'11 Avrupa Nükleer Tıp Kongresi 15-19 Ekim 2011 tarihleri arasında Birmingham/İngiltere’de yapıldı.

EANM’11 Avrupa Nükleer Tıp Kongresi 15-19 Ekim 2011 tarihleri arasında Birmingham’da gerçekleştirildi. Avrupa ve Dünyanın önde gelen akademik, bilimsel ve iş çevrelerinin katıldığı kongrede Nükleer Tıbbın mevcut durumu ve geleceği tartışıldı.

 

Bu yılki Bilimsel Programların en dikkat çekici yanlarından birisi Günlük İnteraktif Oturumlar ve yanı sıra  Sanayi ve Endüstri toplantılarıydı. Ayrıca, önde gelen dernek ve birliklerinin (ESR, EORTC, Estro, ESMI, SNM, ETA) ortak toplantıları Nükleer Tıp ve Metabolik Görüntülemenin multidisipliner arka planlarını yansıtmada etkili oldu.

 

Bu yılki kongrede kuruluşumuz adına yenilikler de vardı. Bünyemize yeni katılan Mol Image ile birlikte oluşturduğumuz standımızda ilk defa tanıttığımız bilgisayar kontrollü radyofarmasi cihazı  “Radiopharmatic” büyük ilgi gördü.

 

Geniş katılımın gözlendiği kongreye kuruluşumuzu temsilen Şükrü Bozluolçay, Sedat Birol, Uğur Bozluolçay, Hikmet Bayhan, Hasan Ulaş Özcan,  Asiye Ayfer Soylu, Çetin Aydın, Hande Dilaver, Caner Turay  Gizem Çerkezkayabekir, Kazım Çakır ve Erhan Erdoğan katıldı.

 

Tüm Haberlere Git